יחסי ציבור לעמותות ולארגונים חברתיים

בישראל פועלות כ-40,000 עמותות. על מנת לבלוט ביניהן, לבצע שינוי ולגייס כספים - אתם זקוקים ליחסי ציבור. בזכות יחסי הציבור שלנו, כולם ישמעו על העמותה שלכם כולל התורמים. 

 

כדי לקבל יחסי ציבור מעולים, אתם צריכים לא רק אנשי מקצוע, אתם צריכים שהלב שלהם יפעם בסנכרון עם שלכם. כי יחסי ציבור שיעשו בעבורכם את השינוי, יקרו תמיד טוב יותר כשהאחראית על חשיפתכם לכלי התקשורת, תאמין במה שאתם עושים. 

אני אשת יחסי ציבור מאז 1995 ואני עובדת רק עם עמותות כי העשייה החברתית היא חיידק שלא עוזב את הנשמה. הוא זה שגורם לי להפוך בעבורכם עולמות, כשאני נלחמת על הכנסת ידיעות תקשורתיות לכלי התקשורת בעבורכם. 

יחסי הציבור שאעניק לכם יסייעו בקידום מטרותיכם. פעילותכם תיחשף בפני הציבור הישראלי ובפני התורמים הפוטנציאליים. התמחיתי במתן שירותי יחסי ציבור לעמותות, ולשם כך יצרתי קשרים רבים וענפים עם כתבים ועורכים ברדיו, בטלוויזיה, בעיתונות הכתובה ובעיתונות האינטרנט.

צברתי ניסיון עשיר הכולל מאות ידיעות וכתבות שפרסמתי על עמותות ופועלן, בכלי התקשורת הכתובים והאלקטרוניים בארץ ובעולם. יחסי ציבור כוללים: בניית תכניות יחסי ציבור שנתיות, הפקת תגובות והודעות לעיתונות בנושאים שונים, הפקת מסיבות עיתונאים, חשיפת פרויקטים מרכזיים בכתבות עומק ופרסום כתבות פרופיל.  

רשימה חלקית של עמותות שנהנו מיחסי הציבור של המשרד, כוללת את: עמותת פרי חיים, קואליציית נשים לשלום, עמותת תהל"ה - תמיכה להורים של חברי/ות הקהילה הלהט"בית, אגודת החירשים בישראל (אח"א), עמותת פראדר-ווילי, עמותת ילדים של החיים, עמותת ליל"ך - לחיות ולמות בכבוד, אמל"י - ארגון המתרגמים לכתוביות בישראל, מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ונפגעי תקיפה מינית, עמותת קל"ף, האגודה לשמירת זכויות הפרט ועוד.